Epcos 6800μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 63V dc, Chassis Mount - B41456B8688M
Nr. stoc RS: 543-6713Producator: EPCOSCod de producator: B41456B8688M
brand-logo
Specificatii
Marca
Epcos
Capacitate
6800µF
Tensiune
63V dc
Tip montare
Chassis Mount
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
35.7 (Dia.) x 55.7mm
Inaltime
55.7mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
35.7mm
Temperatura maxima de lucru
+85°C
Durata de viata
12000h
Toleranta
±20%
Rezistenta in serie
22mΩ
Series
B41456
Curent de ondulare
5.9A
Detalii produs
B41456 Series
Clamp-fixing +85°C
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
KEMET - PEH200MC4680MU2
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
P.O.A.
S-ar putea să te intereseze
KEMET - PEH200MC4680MU2
Specificatii
Marca
Epcos
Capacitate
6800µF
Tensiune
63V dc
Tip montare
Chassis Mount
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
35.7 (Dia.) x 55.7mm
Inaltime
55.7mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
35.7mm
Temperatura maxima de lucru
+85°C
Durata de viata
12000h
Toleranta
±20%
Rezistenta in serie
22mΩ
Series
B41456
Curent de ondulare
5.9A
Detalii produs
B41456 Series
Clamp-fixing +85°C