Epcos 10000μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 40V dc - B41456B7109M
Nr. stoc RS: 255-0169PProducator: EPCOSCod de producator: B41456B7109M
brand-logo
Specificatii
Marca
Epcos
Capacitate
10000µF
Tensiune
40V dc
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
35.7 (Dia.) x 55.7mm
Inaltime
55.7mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
35.7mm
Temperatura maxima de lucru
+85°C
Durata de viata
12000h
Curent de ondulare
6.3A
Toleranta
±20%
Rezistenta in serie
19mΩ
Series
B41456
Detalii produs
B41456 Series
Clamp-fixing +85°C
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
Selectati tipul de ambalaj
P.O.A.
Selectati tipul de ambalaj
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Marca
Epcos
Capacitate
10000µF
Tensiune
40V dc
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
35.7 (Dia.) x 55.7mm
Inaltime
55.7mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
35.7mm
Temperatura maxima de lucru
+85°C
Durata de viata
12000h
Curent de ondulare
6.3A
Toleranta
±20%
Rezistenta in serie
19mΩ
Series
B41456
Detalii produs
B41456 Series
Clamp-fixing +85°C