Nr. stoc RS: 263-193Producator: EatonCod de producator: 7.2WKMH7355
brand-logo
Specificatii
Marca
Eaton
Product Type
Bottle Fuse
Curent nominal
355A
Tensiune
7.2kV
Series
7.2WKMH7355
Lungime
442mm
Diametru
76mm
Standards/Approvals
DIN Compatible
Tara de origine
Hungary
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Eaton 355A Bottle Fuse, 7.2kV
Eaton 355A Bottle Fuse, 7.2kV
Specificatii
Marca
Eaton
Product Type
Bottle Fuse
Curent nominal
355A
Tensiune
7.2kV
Series
7.2WKMH7355
Lungime
442mm
Diametru
76mm