Cornell-Dubilier 6800 μF Capacitor 35 V dc, Through Hole - SLPX682M035C3P3 PC Pin
Nr. stoc RS: 744-1146Producator: Cornell-DubilierCod de producator: SLPX682M035C3P3
brand-logo
Specificatii
Capacitate
6800μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Cylindrical Can
Montare
Through Hole
Packaging
Bulk
Polarity
Polar
Inaltime
30mm
Lungime
30mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
PC Pin
Temperatura maxima de lucru
85°C
Pitch de plumb
10mm
Durata de viata
3000 h
Standards/Approvals
RoHS
Toleranta
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
59mΩ
Series
SLPX
Automotive Standard
No
Tara de origine
China
Detalii produs
Cornell-Dubilier SLPX Series
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Specificatii
Capacitate
6800μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Cylindrical Can
Montare
Through Hole
Packaging
Bulk
Polarity
Polar
Inaltime
30mm
Lungime
30mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
PC Pin
Temperatura maxima de lucru
85°C
Pitch de plumb
10mm
Durata de viata
3000 h
Standards/Approvals
RoHS
Toleranta
±20 %
59mΩ