Cornell-Dubilier 1500μF Electrolytic Capacitor 450V dc, Screw Mount - DCMC152T450BC2B
Nr. stoc RS: 872-0409Producator: Cornell-DubilierCod de producator: DCMC152T450BC2B
brand-logo
Specificatii
Capacitate
1500µF
Tensiune
450V dc
Tip montare
Screw Mount
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
50.8 x 104.78mm
Inaltime
104.78mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
50.8mm
Temperatura maxima de lucru
+85°C
Pitch de plumb
22.23mm
Durata de viata
2000h
Rezistenta in serie
89.5mΩ
Series
DCMC
Curent de ondulare
5.3A
Leakage Current
6 mA, ≤6√CV μA
Toleranta
-10 → +50%
Tara de origine
United States
Detalii produs
DCMC series
Clamp-fixing +85°C
P.O.A.
P.O.A.
Specificatii
Capacitate
1500µF
Tensiune
450V dc
Tip montare
Screw Mount
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
50.8 x 104.78mm
Inaltime
104.78mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
50.8mm
Temperatura maxima de lucru
+85°C
Pitch de plumb
22.23mm
Durata de viata
2000h
Rezistenta in serie
89.5mΩ
Series
DCMC
Curent de ondulare
5.3A
Leakage Current
6 mA, ≤6√CV μA
Toleranta
-10 → +50%
Tara de origine
United States
Detalii produs
DCMC series
Clamp-fixing +85°C