CHEMI-CON 22μF Aluminium Electrolytic Capacitor 50V dc, Surface Mount - EMZA500ADA220MF61G
Nr. stoc RS: 756-8231Producator: CHEMI-CONCod de producator: EMZA500ADA220MF61G
brand-logo
Specificatii
Capacitate
22µF
Tensiune
50V dc
Tip montare
Surface Mount
Tehnologie
Aluminium Electrolytic
Dimensiuni
6.3 x 5.8mm
Inaltime
5.8mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Diametru
6.3mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Durata de viata
2000h
Pitch de plumb
1.9mm
Leakage Current
3 μA
Toleranta
±20%
Rezistenta in serie
880mΩ
Series
MZA
Polarised
Polar
Curent de ondulare
165mArms
Detalii produs
MZA Series
P.O.A.
Buc. (Intr-un pachet de 5) (fara TVA)
Selectati tipul de ambalaj
P.O.A.
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Specificatii
Capacitate
22µF
Tensiune
50V dc
Tip montare
Surface Mount
Tehnologie
Aluminium Electrolytic
Dimensiuni
6.3 x 5.8mm
Inaltime
5.8mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Diametru
6.3mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Durata de viata
2000h
Pitch de plumb
1.9mm
Leakage Current
3 μA
Toleranta
±20%
Rezistenta in serie
880mΩ