Chauvin Arnoux P01654621 Temperature Calibrator
brand-logo
Specificatii
Calibrator Type
Thermocouple Calibrator
Product Type
Temperature Calibrator
Resolution
0.01 mV
Battery Type
6 V AAA
Acuratete
-20 °C
Tip termocuplu
Type T, Type N, K, Type S, Type R, Type J, Type B, Type E
Temperature Scale
Centigrade
Power Source
Battery
Maximum Thermocouple Temperature
1370°C
Minimum Thermocouple Temperature
-250°C
Lungime
205mm
Inaltime
45mm
Greutate
472g
Standards/Approvals
CE
Latime
97mm
Tara de origine
China
Detalii produs
Chauvin Arnoux Calibrators CA1621, CA1623 & CA1631
S-ar putea să te intereseze
RS PRO Thermocouple Calibrator
P.O.A.Buc. (fara TVA)
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Tip calibrare
Tip calibrare
S-ar putea să te intereseze
RS PRO Thermocouple Calibrator
P.O.A.Buc. (fara TVA)
Specificatii
Calibrator Type
Thermocouple Calibrator
Product Type
Temperature Calibrator
Resolution
0.01 mV
Battery Type
6 V AAA
Acuratete
-20 °C
Tip termocuplu
Temperature Scale
Centigrade
Power Source
Battery
1370°C
-250°C
Lungime
205mm
Inaltime
45mm
Greutate
472g
Standards/Approvals
CE
Latime
97mm