Broadcom HCPL-4200-000E DC Input
Nr. stoc RS: 547-4175Producator: BroadcomCod de producator: HCPL-4200-000E
brand-logo
Specificatii
Number of Channels
1
Curent de intrare
DC
Isolation Voltage
3750V ac
Logic Output
Yes
Detalii produs
4mA-to-20mA Current-Loop, Avago Technologies
Data line transmission, with high noise immunity between electronic equipment, is achieved by using these 20mA current loop transmitter and receiver optocouplers for typical distances up to 9km.
4mA-to-20mA Current-Loop Communication
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitar
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Number of Channels
1
Curent de intrare
DC
Isolation Voltage
3750V ac
Logic Output
Yes
Detalii produs