Bosch GWS61002 100mm, UK Plug
Nr. stoc RS: 347-6999Producator: BoschCod de producator: GWS61002
brand-logo
Specificatii
Marca
Bosch
Dimensiune disc
100mm
Viteza
11000rpm
Tensiune
230V
Putere
670W
Greutate
1.4kg
Tip priza
Type G - British 3-pin
Model
GWS61002
Detalii produs
Bosch Grinders, Saws & Routers
S-ar putea să te intereseze
Makita GA5021 125 mm GA5021 Brushed 1050 W
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
Bosch GWS61002 100mm, UK Plug
P.O.A.
Bosch GWS61002 100mm, UK Plug
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Marca
Bosch
Dimensiune disc
100mm
Viteza
11000rpm
Tensiune
230V
Putere
670W
Greutate
1.4kg
Tip priza
Type G - British 3-pin
Model
GWS61002
Detalii produs
Bosch Grinders, Saws & Routers