Beha-Amprobe FT100002050B Non Contact Voltage & Magnetic Field Indicator 25mT, 50V ac to 600V ac
Nr. stoc RS: 374-1849Producator: Beha-AmprobeCod de producator: FTD00000076B
brand-logo
Specificatii
Indicator Type
Magnetic Field, Voltage
Magnetic Sensitivity
25mT
Battery Type
AAA
Power Source
Battery
Safety Category
CAT IV 1000 V
Dimensiuni
140 x 25 x 21mm
Greutate
50g
Inaltime
21mm
Lungime
140mm
Maximum Detection Voltage
600V ac
Temperatura maxima de lucru
+40°C
Minimum Detection Voltage
50V ac
Safety Category Voltage
600V
Latime
25mm
Safety Category Level
CAT III
Temperatura minima de lucru
0°C
Model
FT100002050B
Tara de origine
China
Detalii produs
Unitest MAGNO-VOLTfix
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
P.O.A.
Specificatii
Indicator Type
Magnetic Field, Voltage
Magnetic Sensitivity
25mT
Battery Type
AAA
Power Source
Battery
Safety Category
CAT IV 1000 V
Dimensiuni
140 x 25 x 21mm
Greutate
50g
Inaltime
21mm
Lungime
140mm
Maximum Detection Voltage
600V ac
Temperatura maxima de lucru
+40°C
Minimum Detection Voltage
50V ac
Safety Category Voltage
600V
Latime
25mm
Safety Category Level
CAT III
Temperatura minima de lucru
0°C