Baumer UZDK 30P6103/S14 Block Proximity Sensor UZDK 30P6103/S14, M12 1000 mm 200 mA PNP 30V 30 V dc
brand-logo
Specificatii
Marca
Baumer
Dimensiune filet
M12
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Block
Lungime
65mm
Protectie IP
IP67
Tip terminal
4-Pin
Tensiune de alimentare maxima
30V
Housing Material
Die Cast Zinc
Maximum Detection
1000mm
Temperatura minima de lucru
-10°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Temperatura maxima de lucru
60°C
Standards/Approvals
UL-Class 2
Adancime
31.1mm
Series
UZDK 30P6103/S14
Timp de raspuns
40ms
Tip iesire
PNP
Tara de origine
Switzerland
Detalii produs
UZDK-30P Series 2 x PNP;N/O Output
Block and Barrel Style
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Marca
Baumer
Dimensiune filet
M12
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Block
Lungime
65mm
Protectie IP
IP67
Tip terminal
4-Pin
Tensiune de alimentare maxima
30V
Housing Material
Die Cast Zinc
Maximum Detection
1000mm
Temperatura minima de lucru
-10°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Temperatura maxima de lucru
60°C
Standards/Approvals
UL-Class 2
Adancime
31.1mm