AA10U-024L-120D isolate DC-DC,+/-12V 10W
Specificatii
Marca
AstecS-ar putea să te intereseze
TRACOPOWER TEN 10 DC/DC Converter, 12V dc/ 415 mA, 36V dc Input, 18V Input 10 W, PCB, 85 °C Max Temp -40 °C Min Temp,Producator: TRACOPOWER
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
1
P.O.A.
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Marca