Arcol 500 kΩ Ceramic Ceramic Resistor 7 W 10 % 104BA504KDS
Nr. stoc RS: 194-5164Producator: ArcolCod de producator: 104BA504KDS
brand-logo
Specificatii
Marca
Arcol
Rezistenta
500kΩ
Product Type
Ceramic Resistor
Putere
7W
Resistor Type
Bulk Ceramic Axial Lead
Tolerance ±
10%
Packaging
Bulk
Axial/Radial
Axial
Tehnologie
Ceramic
Series
100 & 200
Automotive Standard
No
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
230°C
Lungime
104.8mm
Diametru
7.9mm
Standards/Approvals
No
Coeficient temperatura
ppm/°C, -800 ppm/°C, +2000
Tara de origine
Mexico
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitarPer Cutie
Specificatii
Marca
Arcol
Rezistenta
500kΩ
Product Type
Ceramic Resistor
Putere
7W
Resistor Type
Bulk Ceramic Axial Lead
Tolerance ±
10%
Packaging
Bulk
Axial/Radial
Axial
Tehnologie
Ceramic
Series
100 & 200
Automotive Standard
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
230°C
Lungime
104.8mm
Diametru
7.9mm