AD8400ARZ50, Digital Potentiometer 50kΩ 256-Position Linear Serial-3 Wire, Serial-SPI 8 Pin, SOIC
Nr. stoc RS: 709-7111PProducator: Analog DevicesCod de producator: AD8400ARZ50
brand-logo
Specificatii
Control Interface
Serial-3 Wire, Serial-SPI
Rezistenta
50kΩ
Number of Positions
256
Taper Type
Linear
Memory Type
Volatile
Number of Pots per Package
1
Tip montare
Surface Mount
Tip pachet
SOIC
Numar pini
8
Tip alimentare
Single
Tensiune alimentare
3 V, 5 V
Dimensiuni
5 x 4 x 1.5mm
Inaltime
1.5mm
Temperatura minima de lucru
-40 °C
Temperatura maxima de lucru
+125 °C
Lungime
5mm
Latime
4mm
Detalii produs
Digital Potentiometer (Single, 50KΩ), Analog Devices
Digital Potentiometer - Analog Devices
P.O.A.
Selectati tipul de ambalaj
P.O.A.
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Specificatii
Control Interface
Serial-3 Wire, Serial-SPI
Rezistenta
50kΩ
Number of Positions
256
Taper Type
Linear
Memory Type
Volatile
Number of Pots per Package
1
Tip montare
Surface Mount
Tip pachet
SOIC
Numar pini
8
Tip alimentare
Single
Tensiune alimentare
3 V, 5 V
Dimensiuni
5 x 4 x 1.5mm
Inaltime
1.5mm
Temperatura minima de lucru
-40 °C
Temperatura maxima de lucru
+125 °C
Lungime
5mm
Latime
4mm
Detalii produs