Allegro Microsystems ACS770LCB-050B-PFF-T, Current Sensor 5-Pin, PFF
Nr. stoc RS: 866-0789Producator: Allegro MicrosystemsCod de producator: ACS770LCB-050B-PFF-T
brand-logo
Specificatii
Product Type
Current Sensor
Tensiune compensare
±6 mV
Tip pachet
PFF
Bandwidth
120kHz
Numar pini
5
Montare
Through Hole
Tensiune de alimentare minima
4.5V
Tensiune de alimentare maxima
5.5V
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
150°C
Lungime
14mm
Inaltime
7mm
Standards/Approvals
RoHS
Series
ACS770
Automotive Standard
AEC-Q100
Detalii produs
50A to 200A Integrated Current Sensor ICs, Allegro MicroSystems
Hall Effect Current Sensors, Allegro MicroSystems
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitar
Specificatii
Product Type
Current Sensor
Tensiune compensare
±6 mV
Tip pachet
PFF
Bandwidth
120kHz
Numar pini
5
Montare
Through Hole
Tensiune de alimentare minima
4.5V
Tensiune de alimentare maxima
5.5V
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
150°C
Lungime
14mm
Inaltime
7mm
Standards/Approvals
RoHS
Series
ACS770
Automotive Standard
AEC-Q100
Detalii produs